a Spor

İsim a Spor
Kategori Ulusal
Genel Merkezi Ankara
İletişim haber@aspor.com.tr.
Telefon 0212 354 30 00 .

a Spor, 15 Temmuz 2014 yılında yayın hayatına başlayan a Spor Çalık Holding tarafından işletilen spor kanalıdır.Bu kanal ilk kurulduğu zamanlarda yaptığı çalışmalar ile adından söz ettirerek spor kanalları kategorisinde hatırı sayılır bir izleyici kitlesine sahip olmayı başarmıştır, günümüz'de spor özel programlarının yanı sıra Ziraat Türkiye kupası maçlarınıda a Spor ekranlarından izleyebilme imkanı sunulmaktadır.

Tekcanlitv.com ailesi olarak tüm a Spor izleyicilerini sitemize davet ediyoruz, sitemiz üzerinden 7/24 kesintisiz olarak canlı yayını izleyebilir, kanal hakkında bilgilere sahip olabilirsiniz.Sitemiz üzerinden HD ve SD kalitelerinde yayınlar yapılmaktadır, Spor kanalını izlerken internet bağlantınızın kalitesine göre istediğiniz yayın kalitesini seçebilirsiniz.Kanal iletişim bilgilerine buradan ulaşabilir, kanal ile ilgili soru, görüş ve önerilerinizi bu iletişim bilgileri üzerinden kanal yöneticilerine iletebilirsiniz.

a Spor resmi web sitesi olan www.aspor.com.tr web adresini ziyaret ederek tüm haberlere göz atabilir, kanalda yapılan programlara ve kanal tarafından sizlerle paylaşılan haberlere ulaşabilirsiniz.Burada sizlerle paylaşılmakta olan yayın resmi web sitesi üzerinden yapılmakta ve iki yayın arasında herhangi bir fark bulunmamaktadır.Kanalın güncel frekans bilgileri aşağıdaki gibidir.

FREKANS: 12053 Mhz SYMBOL RATE: 27500 POLARİZASYON: H ( Yatay ) FEC: 5/6 DIGITURK: 88. kanal TİVİBU: 81. kanal D-SMART: 80. kanal KABLO TV: 142 ve 143 . Kanal.

Günümüz teknolojisinin hızla gelişmesi ile birlikte artık hiç bir bilgiye gerek duymadan sadece web sitemiz üzerinden istediğiniz yer ve zamanda bu kanalı açıp anında izleyebilirsiniz, internetin olduğu her yerde tekcanlitv.com, tekcanlitv.com'un olduğu her yerde a Spor kanalını rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Şuanda Yayında Olanlar

Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Sponsor Bağlantılar

Yayın Akışı

Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...

Son Başlıklar

Henüz Bir İçerik Eklenmemiş