Kanal 7

İsim Hayat Görsel Yayıncılık A.Ş.
Kategori Ulusal
Genel Merkezi Eyüp / İstanbul
İletişim kanal7@kanal7.com
Telefon +90 (212) 437 80 80

Kanal 7 Canlı yayın sayfamıza hoşgeldiniz, Sitemiz üzerinden Kanal 7 televizyonunu izleyebilir, Kanal 7 yayın akışına göz atabilir, kanal ile ilgili son dakika gelişmelerini yakından takip edebilirsiniz, Kanal hakkındaki yorum, görüş ve önerilerinizi bizlere veya sağ bölümde yer alan iletişim bilgileri üzerinden yöneticilere iletebilirsiniz.Kanal hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz aşağıdaki bölüme göz atabilirsiniz veya sizler sürekli olarak Kanal 7'yi izliyorsanız bu kanalı favorilerinize kaydedebilirsiniz.

Kanal 7 Hakkında !

Kanal 7, 27 Temmuz 1994 tarihinde Yeni Dünya Medya Grubu tarafından kurulmuştur, Yayın hayatına İstanbul'da giriş yapmıştır, Yönetim kurulu başkanı Zekeriya Kahraman'dır ayrıca kanalın genel yayın yönetmenliğini Zahid Akman yapmaktadır.

Kanal 7, Türkiye'de yayın yapan ulusal televizyon kanallarından birisidir, Yeni Dünya Medya Grubu bünyesinde hizmet vermektedir, Kanalın genel yayın yönetmenliğini Zahid Akman yapmaktadır. 9 Kasım 2009 tarihinde Avrupa'daki Türklere yönelik yayın yapmak adına Kanal 7 Avrupa televizyonu yayına başlamıştır, Daha önceleri Kanal 7 int adı ile yayın yapan Avrupa kanalı tüm dünya'da Türksat 4A uydusu üzerinden 12236 V 4000 5/6 frekansından izlenebilmektedir.

Kanal 7 televizyonu ile eş zamanlı yayın yapan Kanal 7 HD, Kanal 7'nin yüksek çözünürlüklü kanalıdır, 18 Eylül 2014 tarihinde kurulmuştur, 18 Eylül 2014 tarihinde Türksat 4A uydusunun kullanılmaya başlamasının ardından Kanal 7 HD, Türksat 4A 12103 H 8333 2/3 frekansından, D-Smart 27. kanaldan, Digiturk 34. kanaldan, Filbox 27. kanaldan, Türksat TKGS 7. kanaldan, KabloTV 27. kanaldan ve Tivibu 28. kanaldan izlenebilme imkanına sahiptir, günümüz itibariyle bu frekanslara ek olarak web tv üzerinden'de izlenebilmektedir, burada tekcanlitv.com adresinden de rahatlıkla yayınları izleyebilirsiniz.

Kesintisiz ve HD kalitesinde bir yayın imkanını sizlere sunan tekcanlitv.com sizlerin desteği sayesinde var olmaya devam edecektir, bu sayfamızda sizlere kesintisiz kanal 7 canlı yayın hizmetini sunmaktayız, bu kanal hakkında yorum yapabilmek için üst kısımdaki yorum yap butonuna tıklayabilirsiniz, eğer kanalı açmak istediğinizde bir hata ile karşılaşırsanız "Hata Bildir" butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Kanal 7 televizyonunu yakından takip eden birisisiniz ve işiniz gereği veya herhangi bir nedenle dışardasınız peki takip ettiğiniz kanalı her zaman ve her yerde izleyebilme imkanına kavuşmak nasıl bir duygu, umarız verdiğimiz yayınlardan memnun kalırsınız, Yayınlarımızdan memnun kaldıysanız sitemizi sosyal ağ hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Şuanda Yayında Olanlar

Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Sponsor Bağlantılar

Yayın Akışı

Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...

Son Başlıklar

Henüz Bir İçerik Eklenmemiş