Kanal D

İsim Kanal D
Kategori Ulusal
Genel Merkezi İstanbul
İletişim bizeyazin@kanald.com.tr
Telefon 0 212 478 00 88

Kanal D canlı yayın sayfamıza hoşgeldiniz, Kanal D'yi canlı olarak buradan izleyebilir kanal hakkında bilmek istediğiniz tüm bilgilere bu bölümden ulaşabilirsiniz, Sağ tarafta yer alan bilgiler üzerinden kanal yetkilileri ile irtibata geçebilir, yorum, görüş ve önerilerinizi yazabilirsiniz ayrıca bu sayfanın alt kısmındaki yorum alanında sizinde adınızın yer almasını istiyorsanız video player'in altında yer alan yorum yap butonuna tıklayarak yorumunuzu gönderebilirsiniz.

Kanal D Hakkında !

Kanal D, Demirören Holding'e ait Türkiye'de yayın yapmakta olan ulusal televizyon kanallarından birisi ve en popüler olanıdır, TV'de yayınlanan Dizi ve Filmleri ile izleyicilerin beğenisini kazanan ve reyting rekorları kıran Kanal D en çok televizyon dizisi yayınlamış olan Show TV'nin ardından ikinci sırada yer almaktadır. 2009 yılında büyük bir başarıya imza atarak Türkiye'de en çok izlenen kanal ünvanını kazanmıştır ayrıca 1 Ekim 2006 tarihinde DHDTV adı ile Türkiye'nin ilk yüksek çözünürlüklü televizyon kanalınıda izleyiciler ile kavuşturma ünvanını elinde bulundurmaktadır.DHDTV kısa bir süreliğine yayınlarını durdurduktan sonra D-Smart platformu üzerinden tekrardan Kanal D HD olarak yayınlanmaya başlamıştır, günümüzde ise Kanal D ve Kanal D HD olarak uydulardan, internet ortamından ve D-Smart üzerinden izlenebilmektedir.

Kanal D HD'nin 28 Eylül 2015 tarihinde sondaki HD ibaresi kaldırılmıştır, artık tüm platformlarda HD kalitesinde yayınlar ücretsiz olarak sunulduğu için bu ibarenin kaldırılması uygun görülmüştür.Sitemiz üzerinden kanalın 4K, HD ve SD yayınları yer almaktadır fakat bu kanallar internet bağlantınızın kalitesine göre ayarlanmaktadır.

Kardeş kanalları teve2, CNN Türk, TAY TV, Dream TV, Dream Türk ve Cartoon Network'tur,

Aşağıdaki bölümde kanal frekans bilgileri yer almaktadır, Kanal D izlemek istiyorsanız aşağıdaki frekanslara göz atmanız önerilmektedir.

Türksat 4A 11977 H 27500 5/6 12245 H 27500 5/6 (HD) D-Smart 22. kanal (HD) Digiturk 24. kanal (HD) Filbox 21. kanal (HD) Türksat TKGS 3. kanal (HD) 540. kanal Kablo yayını Analog KabloTV S 09 KabloTV 25. kanal (HD) 908. kanal Uydu radyo yayını Türksat 4A 12034 V 27500 5/6 D-Smart 540. kanal ADSL ile IPTV Tivibu 23. kanal (HD)

Şuanda Yayında Olanlar

Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Sponsor Bağlantılar

Yayın Akışı

Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...

Son Başlıklar

Henüz Bir İçerik Eklenmemiş