Star TV

İsim Star TV
Kategori Ulusal
Genel Merkezi Şişli İstanbul
İletişim star@dogusyayingrubu.com
Telefon 0 212 335 00 00

Star tv canlı yayın sayfamıza hoşgeldiniz, Star tv canlı izlemek için giriş yapmış olduğunuz bu sayfada kanal ile ilgili tüm bilgilere hızlı bir şekilde erişebilirsiniz, Kanal yöneticileri ile irtibata geçmek için sağ bölümdeki iletişim adreslerini kullanabilirsiniz, kanal hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için alt bölümdeki açıklamaları okuyabilirsiniz, Star tv kanalını sürekli olarak izleyenlerden birisiyseniz kanalı veya sitemizi favorilerinize kaydederek internetin olduğu her yerden sitemize giriş yaparak yayını izleyebilirsiniz.

Star TV Hakkında !

Star TV, Türkiye'de yayın yapan ulusak televizyon kanalları arasında en popüler kanalların arasında yer almaktadır, Türkiye'deki ve yurt dışındaki tüm Türk veya Türk asıllı tv izleyicilerinin listesinde mutlaka ilk 5'in içerisinde yer almaktadır.Genel yayın yönetmenliğini Ömer Özgüner'in yaptığı Star TV 1 Mart 1989 tarihinde Ahmet Özal ve Cem uzan tarafından kurulan, Türkiye'nin ilk özel televizyon kanalı ünvanına sahiptir, Star TV'nin popüler kanallar listesine çıkmasını sağlayan bölümler ise diziler, yarışmalar, filmler ve tabikide canlı maç yayınları olmuştur, UEFA ve Şampiyonlar Ligi maçlarını canlı olarak veren Star TV yaptığı bu çalışma ile bir çok izleyicinin beğenisini kazanmıştır.

Televizyon dünyasının en çok izlenen kanallarından birisi olan Star TV internet teknolojisinin hızla gelişmesi ile birlikte artık her alanda izlenebilir hale gelmiştir, tekcanlitv.com sayesinde internetin olduğu her yerden yayınlara bağlanabilmekte mümkün olmuştur, Günümüzde mobil teknoloji cihazlarının neredeyse herkesin cebinde var olması tv kanallarınıda bu alanda gelişmeye yönlendirdi, önceki dönemlerde sadece çanaklı tv'ler üzerinden izleyebildiğimiz kanalları artı tv, laptop, bilgisayar, tablet, telefon ve multimedya sistemlerinde izleyebilmekteyiz, tekcanlitv.com web adresine ister bilgisayarınızdan ister tabletinizden ister telefonunuzdan giriş yapın yeterki internetiniz olsun tüm kanalları HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Uydu yayını Türksat 4A 12015 H 27500 5/6 (SD/HD) D-Smart 24. kanal (HD) Digiturk 27. kanal (HD) Filbox 23. kanal (HD) Türksat TKGS 5. kanal (HD) Kablo yayını Analog KabloTV S 10 KabloTV 26. kanal (HD) 905. kanal (SD) ADSL ile IPTV Tivibu 27. kanal (SD) 318. kanal (HD) Free(Fransa) 585. kanal (SD) (Pack Türksat 4,99€) Vodafone TV 24. kanal (SD)

Üst kısımdaki bölümde kanalın yayın bilgileri ve frekans bilgileri yer almaktadır, sol menüde ise star tv yayın akışı bulunmaktadır,Kanal hakkındaki yorum görüş ve önerilerinizi izleyicitemsilcisi@startv.com.tr mail adresine yazabilir yada üst kısımdaki yorum yap butonuna tıklayarak yorumunuzu sitemizde paylaşabilirsiniz, yayın çalışmıyorsa hata bildir butonuna basabilirsiniz.

Şuanda Yayında Olanlar

Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Sponsor Bağlantılar

Yayın Akışı

Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...

Son Başlıklar

Henüz Bir İçerik Eklenmemiş